Osteopatija suaugusiems

Pirmosios procedūros metu paprašysiu Jūsų papasakoti apie savo esamas sveikatos problemas, ligų istoriją, traumas ir buvusias operacijas, vartojamus vaistus ir kitą informaciją.
Tuomet pereisime prie testavimo, laikysenos ir bendros kūno būklės įvertinimo, stuburo ištyrimo. Atliksiu įvairius testus, skirtus diagnozuoti ir įvertinti esamą disfunkciją, dėl kurios atėjote.
Iš karto pradėsime osteopatinį gydymą. Paaiškinsiu galimas sutrikimo priežastis ir pirminį gydymo planą. Jeigu reikia, paskirsime kitą vizitą osteopatijos procedūrai. Jeigu Jūsų apsilankymo tikslas yra prevencija ir profilaktika, aptarsime geriausius būdus Jūsų sveikatai palaikyti.
Kitų procedūrų metu toliau formuosime gydymo planą, atliksiu įvairias korekcijas, nuolatos testuosiu, siekdamas vis labiau individualizuoti procedūrą pagal Jūsų būklę.
Priklausomai nuo Jūsų problemos ir poreikio, aptarsime reikalingiausius Jūsų gyvenimo būdo, judėjimo įpročių, ergonomikos pokyčius, kurie ne tik palengvins ir pagreitins gijimą, bet ir suteiks didesnį atsparumą.

Kaina - 120 Eur.

Trukmė - iki 45 min.