Pacientė jaučiasi keistai

Klubo skausmas, klubo bursitas, klubo sąnario skausmas

LIGOS IR SKAUSMAIKLINIKINĖS ISTORIJOS

Vytenis Žiedas

5/16/20241 min read

- Kaip jaučiatės? – klausiu ką tik įėjusios pacientės.

- Keistai. – atsakė besišypsodama moteris.

- Keistai? Kas vyksta? – pasiteiravau. Pacientė atvyko antrąjį kartą, mėnesiui praėjus po pirmojo vizito.

- Nebeskauda. – stebėjosi moteris ir tęsė: - Nelabai tikiu, kad taip gali būti. Jau beveik mėnesį neskauda.

Nusijuokiau ir su šypsena tariau: - Vadinasi, hipotezė pasitvirtino, gydymas sėkmingas. Šiandien pasižiūrėsiu kaip dar galima būtų pagerinti jūsų sveikatą ir jus paleisiu.

Moteris prieš mėnesį kreipėsi dėl abiejų klubų naktinio skausmo. Skausmas jau kankino ilgą laiką, o reumatologai nieko nerado, buvo atlikti abiejų klubų magnetinio rezonanso tyrimai, diagnozuotas klubų bursitas.

Nors diagnozė ir buvo, tačiau gydytojai gydymo paskirti negalėjo. Naktinį klubų skausmingumą pavykdavo numalšinti tik su nuskausminamaisiais. Ilgesnis vaikščiojimas ir tam tikri pratimai dar labiau išprovokuodavo skausmą.

Pirmosios procedūros metu atrasta galima priežastis – lėtinis klubų kraujotakos nepakankamumas dėl dubenyje užspaustų kraujagyslių ir dubenį varžančios vidinių organų įtampos.

Švelniomis technikomis atlaisvinau įvairias kraujotakos konflikto zonas dubenyje, ištyriau stuburą ir subalansavau visą dubenį.

Visa kita padarė laikas.

Prieš atsisveikinant pacientė pasiteiravo: - Jeigu dar kada nors skaudėtų, ar patartumėt pasidaryti blokadą?

- Tikrai ne. Įsivaizduokite, jeigu priežastis neišspręsta, o vaistais tik užblokuosite skausmą, po kiek laiko pradės dar labiau kentėti ne tik sąnariai, bet ir vidaus organai, kurie dalinasi tais pačiais kraujotakos keliais. Po to niekas nebeatseka, kai reikia šalinti gimdą, ar be aiškios priežasties pradeda atsirasti cistos mažajame dubenyje.

Vizitas baigėsi tam tikrais patarimais dėl judesio ir dubens kraujotakos papaišymu ant lentos.